euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

ART of LIVIN´ International

Festival, 22.05.2009, Bratislava

 

ART of LIVIN´ – Medzinárodný multimediálny festival.

22 – 23 .05 .2009 
v Klube za Zrkadlom


INIRE (PL)
S.C.U.R. (CZ)
Radical Free Time Theater (HU)
Rhantisi Franklin feat. Hugo Čáves Orchestra (SK)
VJ document&setting (SK)

= viac ako 25 umelcov zo 4 krajín!

Po šiestich rokoch realizácie multimediálneho maratónu, ktorý verejnosť pozná pod názvom Art of Livin´ sme náš projekt posunuli na celkom novú úroveň. Projekt Art of Livin´ vyráža na cesty, aby publiku v štyroch mestách strednej Európy predstavil tie najkvalitnejšie, najuletenejšie a najšťavnatejšie multimediálne umelecké útvary, aké sa nám v Česku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku podarilo nájsť. Celý výlet začína dvojdňovým festivalom v Bratislave, kde počas slnečného májového víkendu vystúpi v Klube za Zrkadlom viac ako 25 umelcov zo štyroch krajín. Čaká vás pestrá zmes umeleckých foriem, od hudby, divadla a poézie až po V.J.ing.

Prvý večer bude patriť maďarskému divadelnému súboru Radical Freetime Theater pristupujúceho k Hamletovi ako k elektrickému skratu v rozvodnej sieti starej továrne. O druhú časť programu sa postará nevšedná hudobná kombinácia slovenských nu-jazzových a experimentálnych telies pod názvom Rhantisi Franklin feat. Hugo Čáves Orchestra. Vizuálnymi obrazmi naplní sálu VJ document&setting. 

Druhý večer sa môžete tešiť na dramaticko-audiovizuálnu analýzu arabského alchymistického lexikónu v podaní poľského projektu INIRE a tiež na unikátnu kombináciu pražského old schoolového hip hopu z „Jižního města“ so živou kapelou pod názvom S.C.U.R.

Celý festival sa po Bratislave postupne presunie do Budapešti, Prahy a poľskej Legnice. 
Vaša účasť podporí zrod jednej z najpríjemnejších tradícií na stredoeurópskej alternatívnej scéne. Viac informácii sa dozviete na stránke podujatia www.artoflivin.eu. 

Dátum: 22-23.05.2009
Začiatok podujatia: vždy o 20:00

Vstup: Predpredaj: jeden ďeň - 4 Eur (120,5 Sk), dva dni – 8 Eur (241 Sk)
Na mieste: jeden deň - 6 Eur (180, 75 Sk), dva dni – 10 Eur (301,26 Sk)

Predpredaj: www.ticketportal.sk

web:
www.artoflivin.eu

www.zdruzenie.euforion.sk
www.kczahrada.cz 
www.tuzrakter.hu
www.artcetera.pl


Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS