euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Hladká hrana

 

Hladká hrana - príbeh o domove, šesť postáv sa stretáva v jeden namáhavý deň plný zvratov okolo jedálenského stola a zisťuje, že rodinný stôl nebýva nikdy okrúhly.

Hladká hrana je tanečné divadlo, ktoré Vás v krátkom čase pohltí emóciami, vzťahmi, citmi a  vnútorným prežívaním bez akéhokoľvek verbálneho tlmočenia.

Pomocou tanečníkov dáva možnosť vykresliť si svoj vlastný príbeh a preniesť ho do svojho vnútorného sveta. Tvorcovia hovoria o ľuďoch, ktorí sa stretnú pri jednom stole a po vzájomnom ovplyvnení už nikto neodíde taký, aký bol predtým.

Premiéra tanečného divadla sa konala v rámci festivalu LabanFest pri príležitosti 130. výročia narodenia svetovo uznávaného teoretika pohybu, Rudolfa Labana. Pri tvorbe tohto predstavenia bola využitá Labanova analýza pohybu. Inscenácia pochádza z autorskej dielne Marty Polákovej, Zuzany V. Očenášovej, Oskara Rózsu a Michala Novinského.

Predstavenie Hladká hrana môžete najbližšie vidieť v divadle P. O. Hviezdoslava, v Bratislave, dňa 8. marca 2010. Vstupné sa pohybuje v cenovej relácií pre dospelých 8 Eur a pre študentov a dôchodcov 5 Eur. Viac informácií: http://www.ticketportal.sk


Ohodnoťte:
16%

Hodnotené 15 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS