euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

CASA AFRO-LATINA

 
Casa Afro-Latina je jediné tanečné centrum na Slovensku, ktoré sa venuje temperamentným tancom z Latinskej Ameriky a Afriky. Šancová 102/A Bratislava 831 04 tel: 0911 126 340 begin_of_the_skype_highlighting              0911 126 340      end_of_the_skype_highlighting e-mail: info@casafrolatina.sk web: www.casafrolatina.sk

Casa Afro-Latina je jediné tanečné centrum na Slovensku, ktoré sa venuje temperamentným tancom z Latinskej Ameriky a Afriky. Pod vedením kvalitných inštruktorov z Angoly, Brazílie, Kuby, Tunisu a zo Slovenska sa u nás môžte naučiť vášnivú salsu, zmyselnú bachatu a chachacha, energickú brazílsku sambu, dynamické afro rytmy... Kurzy sú určené všetkým, ktorí majú záujem a chuť zatancovať si - od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Okrem tanečných kurzov pre vás budeme pripravovať aj rôzne akcie, ktoré vám priblížia kultúru Latinskej Ameriky a Afriky. Taktiež vás čakajú tančiarne pravidelne po kurzoch a raz za čas sa budeme stretávať aj na „tanečných večierkoch“.

Casa Afro-Latina sa nachádza na Šancovej 102/A (v budove Ubytovne Závodu služieb železníc, zadná strana tržnice vedľa železničnej polikliniky, viď mapa) - v podzemí. Kurzy prebiehajú v dvoch tanečných sálach, k dispozícii sú aj priestory na prezliekanie, na posedenie, sprchy a možnosť parkovania priamo pred budovou Služieb železníc, pri tržnici alebo v okolí.

V prípade záujmu alebo otázok Vás u nás radi privítame kedykoľvek v čase kurzov a tak sa budete môcť tiež pozrieť, ako prebiehajú kurzy. Tešíme sa na Vás :)

O kurzoch: www.casafrolatina.sk

Rozvrh: www.casafrolatina.sk


Ohodnoťte:
10%

Hodnotené 55 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS